بوستان

پس از استقبال هم وطنان عزیز از گلخانه های خانگی بوستان  وتجربیات به دست امده در پی ان شدیم که خدمات رسانی خود را بهبود دهیم که  خدمات زیر به گلخانه های جدید بوستان که از اول شهریور 92 ثبت سفارش می شوند اضافه شد…. به ادامه مطلب بروید …

 

بوستان

پس از استقبال هم وطنان عزیز از گلخانه های خانگی بوستان  وتجربیات به دست امده در پی ان شدیم که خدمات رسانی خود را بهبود دهیم که  خدمات زیر به گلخانه های جدید بوستان که از اول شهریور 92 ثبت سفارش می شوند اضافه شد.

بهبود در کیفبت
جهت ساخت گلخانه های جدید بوستان از پوشش پلی کربنات 8 میلیمتر به جای پوشش پلی کربنات 6 میلیمتر استفاده می شود . این امر سبب می شود که استحکام و خاصیت عایقی پوشش گلخانه های جدید افزایش یابد.

کاهش هزینه گلخانه های جدید بوستان
گلخانه های به صورت نیمه اماده معمولا در اندازه های 2 متر در 2 مترهمراه با دفترچه راهنمای نصب رسال می شوند که این امر سبب می شود که هزینه ارسال گلخانه کمتر از نیمی از هزینه های ارسالی قبل شود. و شما برای نصب گلخانه نیاز به پرداخت هزینه اضافی نیستید.

طراحی انعطاف پذیر
گلخانه های جدید بوستان  به گونه ای ساخته میشوند  که شما می توانید هر وقت که اراده کنید قطعات گلخانه را که معمولا در اندازه های 2 متر در 2 متر هستند از هم جدا کنید به انبار منتقل و یا در جای دیگر نصب کنید.

افزایش هدایای گلخانه و ارسال سریع
هدایای گلخانه افزایش یافته و بلافاصله بعد از سفارش برای شما ارسال می شوند.

اهدا کارت های تخفیف
همراه با اسناد گلخانه وکارت ضمانت دو ساله ، کارتی به شما اهدا می شود که در خرید های بعدی شما از سایت و یا غرفه های منتخب بوستان در نمایشگاه های گل و گیاه کشور به خریدشما تخفیف داده می شود.

 

ورود به صفحه اصلی سفارش گلخانه و مشاهده انواع گلخانه ها

جدید ترن گلخانه ها
اقای مهرداد ماها از تهران (تجریش)
گلخانه ناز ارتفاع 2/20 – طول 4/10 – عرض 1/60 – ارتفاع شیب 45/ ( m ) به مبلغ 1720000 پیش پرداخت 700000   تاریخ تحویل  20 ابان 92   تحویل داده شد. تصاویر به زودی گذاشته می شود.

تصویر شماره یک

تصویر شماره دو

تصویر شماره سه

با تشکر از اقای ماها جهت ارسال تصاویر

اقای  ابوالفضل نادری تهران ( جوادیه )

گلخانه نرگس ارتفاع 2 – طول 3 – عرض2 – ارتفاع شیب 5/ ( m ) به مبلغ  3000000پیش پرداخت 500000 تاریخ تحویل 3 اذر 92  تحویل داده شد . تصاویر به زودی گذاشته می شود.

 

گلخانه های در حال ساخت

اقای سلطانی تهران – محل ارسال گلخانه کلاردشت

گلخانه ناز  (سفارشی) عرض دو متر طول  چهار متر  ارتفاع دو متر و 70 سانتی متر پیش پرداخت 1500000 ت

اقای دشتی ابادان

گلخانه نرگس عرض 1.8  در طول 2.5 ارتفاع گلخانه 2.5 پیش پرداخت 1000000 ت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه