قوانین و مقررات فروشگاه بوستان من

فروشنده در اینجا سایت بوستان ( myboostan.com ) می باشد.

خریدار در اینجا شخص حقیقی ثبت و پرداخت کننده سفارش خرید می باشد.

۱- فروشنده متعهد میگردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.

 شرایط برگشت کالا

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.یا اینکه کالای خریداری شده طبق خرید از سایت نبوده و مغایرت داشته باشد خریدار این اختیار را دارد که بذر  مورد فروش را تا 24 ساعت بعد از دریافت که زمان آن در سامانه شرکت حمل و نقل و پست ثبت می شود تحویل شرکت حمل و نقل یا پست دهد.  
در مورد معیوب رسیدن کالا با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه بوستان من تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

هزینه برگشت کالا با مشتری می باشد . بعد از رسیدن کالای برگشتی به صورت صحیح و سالم به شرکت بوستان مبلغ سفارش به حساب سفارش دهنده برگشت داده می شود .

انصراف از خرید توسط مشتری:

اگر خریدار بعد از ثبت سفارش و قبل از ارسال کالا بنا به هر دلایلی از خرید خود منصرف شده باشد می تواند با واحد فروش فروشگاه تماس گرفته و سفارش خود را لغو و مبلغ مورد نظر خود را با کسر 2% (بابت کسر حواله های بانکی درگاه اینترنتی که از  قبلا ازحساب فروشگاه کسر شده) به خریدار بازگشت داده شود.
چنانچه کالا ارسال شده باشد .اگر خریدار بعد از ثبت سفارش و بعد از ارسال کالا منصرف شده باشد هزینه برگشتی شامل هزینه برگشت و ارسال کالا نمی شود .
همان طور که قبل هم ذکر شد . در صورت انصراف مشتری بعد از ارسال کالا ، مشتری موظف هست تا 24 ساعت بعد از دریافت کالا که زمان آن در شرکت حمل و نقل و پست ثبت می شود نسبت به برگشت کالا اقدام کند . برگشت هزینه کالا بعد از این زمان امکان پذیر نیست.

نکته

در نظر داشته باشید که بذرهای فروشگاه بوستان همگی تولید این شرکت نیستند و شرکت بوستان بیشتر نقش توزیع کننده را دارد . با این حال ما سعی میکنیم محصولات را از منابع معتبر دریافت کنیم . لذا هرگونه مشکل در بذر متوجه شرکت پخش کننده نیست و اگر ایراد بذری توسط چند خریدار به بوستان ارجاع داده شود ان محصول از سایت بوستان بلافاصله حذف می شود .

سبز نشدن بذر و یا خشک شدن گیاه

نظر به اینکه بذر و گیاه یک موجود کاملا زنده و جاندار بوده و با روش های اشتباه در کاشت، محل نگهداری، شرایط بد نگهداری، مدت زمان نگهداری قبل از کاشت ماندگاری قبل از کاشت  باعث می شود که گیاه یا بذر  قبل از کاشت و یا در حال رشد  به طور کل از بین برود و یا به اصطلاح بمیرد فروشگاه بابت اشتباه کاربر در قبال این شرایط هیچ گونه تضمینی  نداشته .
در نظر داشته باشید برای کاشت بهتر بذرها ابتدا در مورد کاشت درست آن در سایتهای مرجع استعلام فرمایید سپس به میزان کم بذرها را کاشت نمایید تا روش درست آن را با آزمون و خطا دریابید چنانچه روش درست را بعد از تست و تمرین بصور تانبوده کاشت نمایید بذرکو در قبال بذرهایی که کاربر کاشته و بعمل نیامده هیچ گونه مسئولیتی بابت برگشت و غرامت ندارد

ادرس اشتباه و برگشت کالا به شرکت :

سایت بوستان در قبال آدرس اشتباه کاربران، نبودن فرد تحویل گیرنده در هنگام مراجعه مامور پست، تغییر آدرس، ثبت اشتباه تلفن، هیچ گونه مسئولیتی ندارد.و چنانچه کالا در هر یک از شرایط مذکور به فروشگاه برگشت داده شود خریدار باید مجددا هزینه ارسال به آدرس درست را پرداخت کرده تا فروشگاه در قبال آن بتواند کالا را برای خریدار ارسال نماید.

توضیحات تکمیلی:

 بذر داخل پاکت بذر خوراکی نبوده و فقط جهت کاشت می باشد.در فروشگاه بوستان برای تمامی محصولات سعی نموده ایم روش کاشت آن را قرار دهیم (هر چند در تمامی فروشگاهها این امر بصورت کلی بحث شده ولی ما سعی نموده ایم برای مشتریان خود بصورت کامل تری بیان نماییم)

در نظر داشته باشید با توجه به اینکه کاشت و داشت محصولات خارج از کنترل ما بوده و عوامل متعددی در این امر تاثیر می گذارد فلذا ما هیچ گونه تعمدی بابت چگونگی، کیفیت و مقدار محصول نداری و تحت هر شرایطی مسئولیت ما پس از کارشناسی محدود به بهای بذر مصرفی می باشد.پس خواهشمندیم بابت این مسئله بعد از خرید به مقالات یا آموزشهای مربوطه مراجعه فرمایید و دستور کاشت صحیح را دریافت کنید

توجه :شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد!
ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب مینماید.

بستن
مقایسه